SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Wojciech Szczęsny ładnie przywitał Joe Harta w Serie A. Co mu napisał?

Wojciech Szczęsny ładnie przywitał Joe Harta w Serie A. Co mu napisał?

31.08.2016, godz. 12:13
Wojciech Szczęsny i Joe Hart
Wojciech Szczęsny i Joe Hart foto: Instagram

Wojciech Szczęsny i Joe Hart znów zagrają razem w jednej lidze. Wcześniej była to angielska Premier League, a teraz przyszedł czas na włoską Serię A. Angielski bramkarz trafił na wypożyczenie do Torino. Polak ładnie się zachował i przywitał kolegę po fachu na Instagramie. Co napisał Szczęsny?

Wojciech Szczęsny i Joe Hart znają się jeszcze z czasów gry w Anglii. Nie tak dawno polski bramkarz był podstawowym piłkarzem w drużynie Arsene'a Wengera, ale od zeszłego sezonu przebywa w AS Roma na wypożyczeniu. Hart to z kolei świeża ofiara rewolucji Pepa Guardioli w Manchesterze City. Nikt się nie spodziewał, że to właśnie on będzie musiał szukać sobie nowego klubu. Wielokrotnie był najlepszym piłkarzem "The Citizens". Hiszpański trener uważa jednak, że za słabo gra nogami. Dlatego do końca sezonu 2016/2017 Anglik będzie reprezentował barwy Torino.

Szczęsny już pali się do spotkania z Hartem na boisku. Na Instagramie przywitał go takim wpisem: "Powodzenia w Torino, kolego. Nie mogę się doczekać, gdy znów zagramy przeciwko sobie!" - napisał polski bramkarz. Mamy nadzieję, że w tej rywalizacji to Szczęsny będzie górą!

Good luck at Torino lad. Looking forward to playing against you again! @joehartofficial #hart #szczesny

A photo posted by Wojciech Szczesny (@wojciechszczesny1) on Aug 30, 2016 at 10:59am PDT

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: