SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Wojciech Szczęsny w seksownym tańcu z Mariną na Mykonosie [ZDJĘCIA]

Wojciech Szczęsny w seksownym tańcu z Mariną na Mykonosie [ZDJĘCIA]

02.06.2017, godz. 15:54
Wojtek Szczęsny i Marina Łuczenko
foto: Instagram

Wojciech Szczęsny zasłużył na chwile błogiego lenistwa w towarzystwie żony Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Para odpoczywa na gorącej greckiej wyspie Mykonos. Bawią się świetnie, czym dzielą się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dopiero w poniedziałek Wojciech Szczęsny stawi się na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Warszawie, która przygotowuje się do meczu eliminacji do mistrzostw świata z Rumunią (10 czerwca).

Wojciech Szczęsny ma za sobą bardzo dobry sezon. Był podstawowym bramkarzem AS Roma, do której jest wypożyczony z Arsenalu. Wiele wskazuje jednak na to, że w przyszłym sezonie nie będzie występował ani w jednym, ani w drugim klubie. O jego pozyskanie mocno zabiegają potęgi włoskiej Serie A. Włoski dziennik „Tutto-sport” poinformował, że Juventus Turyn zaoferował Polakowi astronomiczne zarobki – około 321 tysięcy złotych tygodniowo. „Stara Dama” chce zapłacić Juventusowi aż 16 milionów euro. Nie odpuszcza SSC Napoli, które oferuje 14 milionów.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna zdają się nie zajmować spekulacjami transferowymi. Chcą odpocząć po ciężkim sezonie. Najpierw odpoczywali na Santorini, a potem przenieśli się na Mykonos. Szczególnie Marina bardzo chętnie dzieli się swoim szczęściem. Jej zdjęcia i filmy robią furorę. Ale nic dziwnego. Takie wakacje w towarzystwie męża to niezapomniana chwila!

 

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: