SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Szczęsny i Marina obdarowali córkę Lewandowskich. Co dostała mała Klara? [ZDJĘCIA]

Szczęsny i Marina obdarowali córkę Lewandowskich. Co dostała mała Klara? [ZDJĘCIA]

14.06.2017, godz. 12:07
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska_1pub
Marina Łuczenko-Szczęsna wręcza Annie Lewandowskiej prezent dla jej córki Klary foto:

Córeczka Roberta i Ani Lewandowskich (oboje 29 l.) - malutka Klara (1 mies.) urodziła się wprawdzie w Niemczech, ale teraz zwiedza Polskę, poznaje przyjaciół rodziców i odbiera prezenty. Tydzień temu Klara dostała specjalne śpioszki od "Super Expressu". Teraz naszym śladem poszli Wojciech (27 l.) i Marina (28 l.) Szczęśni i przekazali dla Klary upominek.

Robert i Ania Lewandowscy są przeszczęśliwi. Każdą wolną chwilę spędzają z Klarą, która jest ich oczkiem w głowie, chwalą się nią przyjaciołom. Po meczu z Rumunią spotkali się z Wojtkiem Szczęsnym i jego żoną Mariną. Przyjaciele spacerowali, gawędzili. Marina w imieniu swoim i męża wręczyła Ani Lewandowskiej piękny prezent - śnieżnobiałą sukieneczkę.

Robert i Ania z dumą odbierają każdy prezent, każde życzenia i gratulacje. I po prostu cieszą się wyjątkowymi chwilami z Klarą. - To wydarzenie daje jakąś dodatkową moc. Mam kolejną osobę, dla której mogę grać i strzelać bramki. To fajne uczucie - powiedział niedawno "Super Expressowi" szczęśliwy tata Lewandowski.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: