SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Wojciech Szczęsny złożył Marinie romantyczne życzenia. "Razem do końca świata"

Wojciech Szczęsny złożył Marinie romantyczne życzenia. "Razem do końca świata"

03.07.2017, godz. 11:40
Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna
Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna foto: Instagram

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko od maja 2016 roku są szczęśliwym małżeństwem. A ich miłość wciąż kwitnie, co po raz kolejny udowodnił polski bramkarz. Na swoim profilu na Instagramie złożył żonie wyjątkowe życzenia urodzinowe - Moja największa inspiracja i motywacja. Razem do końca świata - napisał 27-latek.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko są już rok po ślubie, a w ich związku próżno szukać znudzenia czy monotonii. Para co i rusz publikuje w sieci zdjęcia, na których aż promienieje dzielonym wspólnie szczęściem, a na tej podstawie śmiało można stwierdzić, że ich miłość wciąż kwitnie. Co zresztą po raz kolejny udowodnił polski bramkarz.

3 lipca Marina skończyła 28 lat, a mąż postanowił jej złożyć wyjątkowe życzenia. Domyślamy się, że post wrzucony na Instagrama był tylko jednym z elementów prezentu urodzinowego, niemniej i tak Szczęsny postarał się, by jego wpis zabrzmiał bardzo romantycznie.

- Dzisiaj urodziny mojej ulubionej osoby na świecie! Jedynej, która mnie zawsze rozumie, jedynej która sprawia, że każdy dzień jest lepszy od poprzedniego. Moja największa inspiracja, motywacja, mój najwierniejszy kibic. Razem do końca świata! - napisał 27-latek dodając do pięknych życzeń wspólne zdjęcie.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: