SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Wzruszające słowa mamy Roberta Lewandowskiego po narodzinach Klary

Wzruszające słowa mamy Roberta Lewandowskiego po narodzinach Klary

05.05.2017, godz. 06:53
iwona lewandowska, matka lewandowskiego
foto: Faceboojk, AKPA, MATERIAŁY PRASOWE

Robert Lewandowski pęka z dumy po narodzinach córeczki Klary, która przyszła na świat 4 maja. "Dziękuję mojej dzielnej żonie za wytrwałość" - napisał na Facebooku piłkarz Bayernu, przekazując fanom dobrą nowinę. Bardzo dumna jest też Iwona Lewandowska. Szczęśliwa mama Roberta na gorąco skomentowała narodziny wnuczki. Jak na nie zareagowała? Przeczytajcie te wzruszające słowa.

Kiedy Robert Lewandowski poinformował kibiców, że jego ukochana żona Anna urodziła maleńką Klarę, przyjaciele, znajomi i fani pośpieszyli z gratulacjami. Radosną nowinę skomentowała też Iwona Lewandowska. Mama piłkarza Bayernu Monachium i reprezentacji Polski pogratulowała szczęśliwym rodzicom na Facebooku, pod postem Roberta.
"Jestem z Was rodziców bardzo dumna i szczęśliwa. Teraz jestem podwójna babcia, to jest niesamowite uczucie" - napisała Iwona Lewandowska.
Dlaczego podwójna babcia? Trzy lata temu na świat przyszedł Leon, pierwszy wnuk pani Iwony. To syn Mileny Lewandowskiej, starszej siostry Roberta. Kapitan reprezentacji Polski został zresztą ojcem chrzestnym malca. Teraz piłkarz doczekał się własnego dziecka. "Dumny Tata Klary" - pisze o sobie "Lewy".

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: