SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna premier league Abonenci nc+ nie mogą oglądać meczów Premier League, za które zapłacili!

Abonenci nc+ nie mogą oglądać meczów Premier League, za które zapłacili!

08.11.2016, godz. 15:45
NC+
NC+ foto: nc+

Wierni kibice Premier League i abonenci nc+ narzekają, że nie mogą oglądać części sobotnich meczów Premier League. Dlaczego nadawca zaprzestał ich transmisji? Kanałom sportowym nc+ zablokowano możliwość pokazywania spotkań! Wszystko przez stosowanie dekoderów do nielegalnych transmisji w miejscach publicznych.

Przez ostatnie dwie soboty mecze Premier League, rozgrywane o godz. 16:00, nie miały swoich transmisji na żywo na kanałach sportowych nc+. Zniecierpliwieni abonenci zasypali stronę fejsbukową nadawcy wiadomościami w tej sprawie i dostali odpowiedź. 5 listopada pojawiło się oświadczenie w tej sprawie. Okazuje się, że na nadawcę została nałożona kara za nielegalne transmisje.

"Ostatnio pojawiły się w Wielkiej Brytanii przypadki niezgodnego z prawem transmitowania meczów ligi angielskiej w pubach i innych miejscach publicznych przy wykorzystaniu dekoderów nc+. W efekcie tych działań nie mamy zezwolenia na transmitowanie na antenach CANAL+ meczu rozgrywanego w najbliższą sobotę o godzinie 16:00. Ubolewamy, że bezprawne działanie niewielkiej grupy ludzi poza granicami Polski doprowadziło do niezawinionej kary dla prawdziwych kibiców piłki nożnej. Chcielibyśmy Was także zapewnić, że całkowita liczba meczów transmitowanych na żywo w sezonie pozostanie niezmieniona i podejmiemy wszelkie działania, aby rozwiązać tę nieoczekiwaną sytuację. Będziemy Was na bieżąco informować o rozwoju wydarzeń." - czytamy na Facebooku nc+.

Na razie nie wiadomo, przez ile czasu nałożona kara będzie obowiązywać. Miejmy nadzieję, że ten problem szybko zostanie rozwiązany, a niedogodności zostaną wynagrodzone uczciwym abonentom.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: