SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Adam Johnson przejdzie na islam, by mieć ochronę w więzieniu?!

Adam Johnson przejdzie na islam, by mieć ochronę w więzieniu?!

30.07.2017, godz. 13:58
Adam Johnson
Adam Johnson foto: Twitter

Adam Johnson. Kojarzycie piłkarza? Nie tak dawno 30-latek szalał jeszcze na boiskach Premier League. Od ponad roku siedzi jednak w więzieniu po tym, jak sąd skazał go za niewykorzystanie nieletniej 15-latki. Anglik nie ma łatwego życia w zakładzie karnym, więc doszedł do wniosku, że... może dobrym pomysłem będzie przejście na islam. W ten sposób dostanie bowiem ochronę od tamtejszego gangu!

Johnson już jakiś czas temu prosił o przeniesienie. W Moorland grożą mu bowiem śmiercią. Doszło do tego, że piłkarz został przeniesiony do jednoosobowej celi. Skarżył się rodzinie na fatalne warunki bytu. Gdy jednak zrozumiał, że władze nie chcą pomóc mu w poprawie swojej sytuacji, zaczął zastanawiać się nad swoją przyszłością. I nieoczekiwanie z pomocą przyszedł mu gang... muzułmanów. Pod warunkiem przejścia na inne wyzwanie, panowie są gotowi chronić jego życie. Johnson ponoć widywany był już na modlitwach.

Co trochę nie łączy się z jego wypowiedziami. W więzieniu jeden z kolegów nagrał nawet byłego gracza Sunderlandu, gdy ten w dość specyficzny sposób żałował swojego czynu. Stwierdził bowiem, że żałuje, że... nie zgwałcił 15-latki. Wtedy wiedziałby przynajmniej dlaczego w ogóle trafił do więzienia. - A ja nawet nie zdążyłem wyciągnąć interesu ze spodni.

Cóż, zła passa Johnsona trwa więc dalej. To tylko kolejny odcinek nietypowych rozterek życiowych Anglika. Gdy policja zainteresowała się jego romansem z nieletnią, na komputerze piłkarza znaleziono spore pokłady pornografii. Była w niej również taka... ze zwierzętami.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: