SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Alarm na Old Trafford. Pożar na stadionie Manchesteru United! [ZDJĘCIE]

Alarm na Old Trafford. Pożar na stadionie Manchesteru United! [ZDJĘCIE]

30.01.2017, godz. 14:18
Pożar na Old Trafford
foto: Twitter

Chwile grozy w poniedziałek nad ranem przeżyli kibice Manchesteru United, którzy mieszkają w okolicy Old Trafford. Z "Teatru Marzeń" zaczął dobiegać głos syren alarmowych, a chwilę później przy stadionie "Czerwonych Diabłów" zaczęły krążyć wozy strażackie. Jak się później okazało na obiekcie wybuchł pożar!

Około godziny siódmej rano mieszkańców Manchesteru, w okolicy Old Trafford, obudziły głośne syreny alarmowe. Okazało się, że doszło do pożaru w maszynowni trybuny South Stand (znanej jako Trybuna Sira Bobby'ego Charltona). Przyczyną zdarzenia była wadliwa winda. Na stadion szybko przyjechała straż pożarna, która błyskawicznie opanowała sytuację i dym przestał unosić się nad obiektem.

Później służby sprawdzały czy reszta stadionu Manchesteru United jest bezpieczna. Rzecznik straży pożarnej w Manchesterze odniósł się do całej sytuacji na łamach "Manchester Evening News". - Zostaliśmy wezwani o godzinie 6:58. Na miejsce zdarzenia udały się trzy wozy - z Manchesteru, Salfordu i Stretfordu. Zabezpieczyliśmy elektrykę i ugasiliśmy pożar - powiedział.

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: