SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Angielskie media: Bartosz Kapustka może zrobić różnicę w Premier League

Angielskie media: Bartosz Kapustka może zrobić różnicę w Premier League

09.09.2016, godz. 12:02
Bartosz Kapustka
Bartosz Kapustka foto: EAST NEWS

Choć Bartosz Kapustka jeszcze nie zadebiutował w Premier League, to w Leicester City z Polakiem wciąż wiążą duże nadzieje. Również dziennikarze na Wyspach pamiętają o "Kapim" i uważają, że to zawodnik, który może podnieść poziom ligi, uznawanej za najsilniejszą na świecie.

Bartosz Kapustka został doceniony przez dziennik "The Guardian". Według tamtejszej prasy 19-latek jest w grupie piłkarzy, którzy mogą wzmocnić Premier League i dać swojemu zespołowi mnóstwo pociechy. Dziennikarze w ogóle docenili transfery "Lisów". W ostatnich godzinach okienka mistrzowie Anglii wzmocnili skład Islamem Slimanim, który w poprzednich rozgrywkach zdobył dla Sportingu Lizbona aż 27 bramek.

O Kapustce czytamy: "To gorący i perspektywiczny piłkarz. Choć wciąż czeka na pierwszy występ dla Leicester, to oczekuje się od niego wielkich rzeczy". 19-letni pomocnik reprezentacji Polski na razie nie może przebić się w nowej drużynie. Na ławce zasiadł tylko w meczu pierwszej kolejki, który "Lisy" przegrały z Hull City 1:2.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: