SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna premier league Bartosz Kapustka maskotką reklamową Leicester. Wziął udział w podpisaniu umowy sponsorskiej

Bartosz Kapustka maskotką reklamową Leicester. Wziął udział w podpisaniu umowy sponsorskiej

29.11.2016, godz. 16:58
Bartosz Kapustka, Leicester
foto: EAST NEWS

Bartosz Kapustka na razie nie ma szans na grę w pierwszej drużynie Leicester City. Latem tego roku po udanym Euro 2016 były pomocnik Cracovii przeszedł do drużyny mistrza Anglii, lecz na razie występuje w drużynie U-23. Tym razem pomógł ekipie z King Power Stadium w innej roli i wziął udział w sesji zdjęciowej z nowym sponsorem "Lisów" firmą Toyo.

Bartosz Kapustka zrobił furorę podczas mistrzostw Europy we Francji. Młody pomocnik udanie zastąpił Kamila Grosickiego w pierwszym meczu z Irlandią Północną, a po końcowym gwizdku zachwytów nad graczem "Pasów" nie było końca. Dobra postawa na Euro 2016 zaowocowała transferem do Leicester City, które w maju sensacyjnie sięgneło po mistrzostwo Anglii.

Kadrowicz Adama Nawałki dostał szansę w sparingu z Barceloną i wydawało się, że wywalczy sobie miejsce w pierwszym składzie "Lisów", lecz rzeczywistość okazała się dla niego brutalna. Jedyne na co może liczyć, to występy w drużynie rezerw, ponieważ Claudio Ranieri nie widzi dla niego miejsca w dorosłym zespole. Jednak Kapustka wzorowo wypełnia swoje obowiązki wobec drużyny i tym razem pomógł jej, ale w innej roli. Wspólnie z Danielem Amarteyem wziął udział w konferencji prasowej oraz sesji zdjęciowej, w której pozowali z koszulką klubową z nazwą sponsora na plecach przy okazji podpisania nowej umowy z japońską firmą Toyo. Ta w zamian za to otrzyma miejsce reklamowe na stadionie King Power Stadium, a także strojach treningowych "Lisów".

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: