SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna premier league Bartosz Kapustka wyleciał do Leicester! "No to w drogę..." [ZDJĘCIE]

Bartosz Kapustka wyleciał do Leicester! "No to w drogę..." [ZDJĘCIE]

02.08.2016, godz. 08:04
Bartosz Kapustka
Bartosz Kapustka foto: EAST NEWS

Bartosz Kapustka będzie nowym piłkarzem Leicester City. Piłkarz już wcześniej mówił o swoim transferze do drużyny mistrza Anglii, a teraz rozwiał wszelkie wątpliwości postem na Facebooku. Utalentowany pomocnik wrzucił swoją fotkę z lotniska. Oznaczony cel podróży mówi kibicom wszystko.

Bartosz Kapustka już wcześniej wyjawił w rozmowie z TVP Sport, że przechodzi do Leicester City. Mówił, że nie może doczekać się nowej piłkarskiej przygody, a decydująca przy transferze była postawa trenera "Lisów" Claudio Ranieriego. Włoski trener ponoć mocno naciskał na transfer Polaka. Pomocnik naszej reprezentacji wyleciał do Leicester w poniedziałek i być może już jutro zostanie oficjalnie ogłoszony nowym piłkarzem angielskiej ekipy. Kapustka wrzucił na Facebooka swoje zdjęcie, przy którym najważniejszy jest oznaczony cel podróży. Tak - to Leicester!
Nikt już nie może mieć wątpliwości, że opuszcza Cracovię i zaczyna poważne, europejskie granie! Mistrzowie Anglii mają za niego zapłacić nawet 7 mln funtów. Życzymy powodzenia!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: