SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna premier league Bartosz Kapustka zadebiutował w Leicester City. Menedżer pod wrażeniem Polaka [WIDEO]

Bartosz Kapustka zadebiutował w Leicester City. Menedżer pod wrażeniem Polaka [WIDEO]

04.08.2016, godz. 09:40
Bartosz Kapustka
Bartosz Kapustka foto: EAST NEWS

Bartosz Kapustka w środę zadebiutował w Leicester City. Pomocnik reprezentacji Polski wystąpił w towarzyskim meczu przeciwko FC Barcelona. Choć mistrzowie Anglii przegrali 2:4, to "Kapi" może być z siebie zadowolony. Kilka razy popisał się udanymi zagraniami, a po spotkaniu pochwalił go sam Claudio Ranieri - menedżer "Lisów".

Claudio Ranieri postanowił, że w środę Bartosz Kapustka zagra pół godziny. Po wejściu na plac gry reprezentant Polski za wszelką cenę chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Trzeba przyznać, że kilka razy na tle piłkarzy FC Barcelona wyglądał jak doświadczony na europejskiej arenie zawodnik. Postawa "Kapiego" nie umknęła kibicom, którzy bardzo ciepło wypowiadali się o młodym pomocniku. Sam menedżer Leicester City również nie szczędził pochwał dla nowego piłkarza "Lisów".

- To bardzo dobry piłkarz, z dużą jakością. Jest szybki, ma dobrą technikę i może pomóc drużynie. Nasi skrzydłowi muszą dużo biegać podczas meczów, we wszystkich rozgrywkach przez cały sezon. Dlatego czasem muszę ich zmieniać - wyjaśnił włoski szkoleniowiec mistrzów Anglii.

Wszystkie zagrania Bartosza Kapustki z jego debiutu w Leicester City:

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: