Chelsea - Liverpool

Autor: East News Chelsea - Liverpool

Cesc Fabregas OSZALAŁ! Brutalnie faulował piłkarza Liverpoolu w sparingu! [WIDEO]

2016-07-28 13:30

Cesc Fabregas ostro rozpoczął swoje przygotowania do nowego sezonu Premier League. W meczu towarzyskim Chelsea - Liverpool nie szanował zdrowia rywali. W drugiej połowie spotkania brutalnie potraktował przeciwnika! Takich rzeczy w sparingach się nie robi. Zobaczcie WIDEO. Słusznie wyleciał z boiska?

W ramach International Champions Cup Chelsea wygrała mecz towarzyski z Liverpoolem 1:0 po bramce Gary'ego Cahilla, ale nie wynik jest tu najważniejszy. I to nie tylko dlatego, że był to nic nieznaczący sparing. Przed publicznością "popisał się" Cesc Fabregas, który na chwilę przemienił się z hiszpańskiego rozgrywającego w angielskiego rzeźnika. W 70. minucie spotkania wykonał ostry wślizg. W piłkę nie trafił, za to brutalnie wyciął piłkarza Liverpoolu Ragnara Klavana. Młody zawodnik "The Reds" zwijał się z bólu. Sędzia nie miał wyjścia - musiał pokazać Fabregasowi czerwoną kartkę w meczu towarzyskim. WIDEO z tego zdarzenia można obejrzeć poniżej. Pomocnik na szczęście szybko ochłonął i po ostatnim gwizdku udał się do szatni rywali, aby przeprosić. Ma sporo farta, że nie spowodował groźnej kontuzji.