SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Chelsea gra świetnie, bo pije piwo! Zaskakujące wyznanie Antonio Conte

Chelsea gra świetnie, bo pije piwo! Zaskakujące wyznanie Antonio Conte

18.12.2016, godz. 15:01
Antonio Conte
foto: EAST NEWS

W tym sezonie londyńska Chelsea spisuje się fantastycznie. Od kiedy rządy na Stamford Bridge objął Antonio Conte atmosfera w szatni znacznie się poprawiła. Ma to przełożenie na wyniki - "The Blues" pewnie przewodzą tabeli Premier League. Okazuje się, że przyczyną dobrej formy ekipy ze stolicy Anglii może być... piwo!

Chelsea w tym sezonie spisuje się tak dobrze, że chyba nawet kibice londyńczyków nie oczekiwali, że ich pupile są w stanie grać aż na takim poziomie. Antonio Conte odmienił na Stamford Bridge wszystko. Od stylu gry po atmosferę w szatni. Na efekty nie trzeba było długo czekać. "The Blues" po siedemnastu kolejkach Premier League mają na koncie już czterdzieści trzy punkty i pewnie przewodzą ligowej stawce.

Okazuje się, że takie wyniki Chelsea może osiągać z pomocą... piwa! Menedżer pozwala bowiem swoim podopiecznym spożywać złocisty trunek po meczach. - To naprawdę dobry sposób na nawodnienie organizmu. Piłkarz może wypić puszkę coli albo jedno piwo. To pomaga w szybszej regeneracji. Oczywiście mówię o jednym piwie, nie kilku. I wyłącznie tuż po meczu, nie godzinę po jego zakończeniu - wyjaśnił Conte. Tylko czekać aż w jego ślady pójdą inni fachowcy i piłkarze będą fotografować się w szatni z butelkami jak Diego Costa.

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: