SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna premier league Diego Costa znów dał "popis". Prawie złamał nogę rywalowi! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Diego Costa znów dał "popis". Prawie złamał nogę rywalowi! [WIDEO, ZDJĘCIA]

16.08.2016, godz. 16:15
Diego Costa prawie złamał nogę bramkarzowi West Hamu
foto: EAST NEWS

Chelsea w swoim pierwszym meczu nowego sezonu Premier League pokonała West Ham 2:1, a zwycięskiego gola zdobył Diego Costa. Sęk w tym, że w momencie strzelania bramki napastnika "The Blues" nie powinno być już na boisku. Jakiś czas wcześniej w bandycki sposób zaatakował bowiem bramkarza rywali Adriana i prawie złamał mu nogę! Zobaczcie ten brutalny atak.

W końcówce spotkania na Stamford Bridge utrzymywał się remis 1:1. Wtedy jednak piłka trafiła przed pole karne do Diego Costy, ten pięknie przymierzył w długi róg i płaskim strzałem pokonał Adriana. Sęk w tym, że zdaniem wielu obserwatorów zawodnika Chelsea nie powinno być już wtedy na boisku. W 68. minucie dopuścił się bowiem brutalnego faulu na bramkarzu West Hamu.

Ten bandycki atak natychmiast przywołał w pamięci wybryki Costy z poprzedniego sezonu, kiedy to nieszczególnie przejmował się zdrowiem swoich rywali. Wydawało się, że Antonio Conte zdoła utemperować swojego krewkiego zawodnika, ale najwyraźniej przed nim jeszcze sporo pracy. A sam Adrian miał szczęście, że nic poważnego w tej akcji mu się nie stało, bo wejście przeciwnika mogło się nawet skończyć złamaną nogą!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: