SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Dimitri Payet znienawidzony w Londynie. Jego samochód obrzucono cegłami!

Dimitri Payet znienawidzony w Londynie. Jego samochód obrzucono cegłami!

20.01.2017, godz. 18:26
Dimitri Payet, West Ham
foto: Eastnews

W ciągu ostatnich dni Dimitri Payet stał się największym wrogiem kibiców West Ham United. Po tym jak zawodnik odmówił grania i trenowania z zespołem jego życie zamieniło się w prawdziwy koszmar. Koledzy z drużyny nie chcą mieć z nim kontaktu, kibice plują na jego koszulkę, w lokalnych pubach śpiewa się o nim obraźliwe piosenki, a jego samochód zdewastowali wandale.

Dramat Dimitriego Payeta trwa. Koledzy z drużyny zawiedli się postawą Francuza i jawnie poinformowali, że nie chcą widzieć go w swoim towarzystwie. Później wyrzucili skrzydłowego z drużynowej grupy w aplikacji WhatsApp, dając mu jasny znak - Payet, nie jesteś już jednym z nas! Największymi hejterami zawodnika są jednak kibice. W sieci krążą filmiki, na których fanatycy West Hamu depczą i plują na koszulkę skrzydłowego. Wydawałoby się, że nienawiść wobec piłkarza osiągnęła już najwyższy poziom, lecz wielbiciele "Młotów" nie poprzestali na obelgach i całkowicie zdemolowali jego samochód.

Wszystko zaczęło się od decyzji Francuza o odmowie trenowania z West Ham United. Skrzydłowy poinformował media, że nie podoba mu się na Wyspach i pragnie jak najszybciej wrócić na francuskie boiska. Te słowa rozpoczęły prawdziwy koszmar Payeta.

Klub nie zamierza sprzedawać swojego najlepszego zawodnika - Sytuacja się nie zmieniła, ale nie zamierzamy sprzedawać zawodników za cenę promocyjną. Piłka jest po stronie Marsylii, czekamy na ofertę - powiedział szkoleniowiec "Młotów" Slaven Bilic. Do czasu ewentualnego transferu Payet musi poradzić sobie z nienawiścią kibiców i odtrąceniem przez resztę drużyny.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: