SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna premier league Dramat kibica Arsenalu. Opuścił pierwszy mecz od 15 lat przez... krowy!

Dramat kibica Arsenalu. Opuścił pierwszy mecz od 15 lat przez... krowy!

03.10.2016, godz. 09:49
Krowy
foto: YouTube

Tak wiernych kibiców jak Arsenal ma niewiele klubów w całej Europie. Jeden z nich od piętnastu lat nie opuścił żadnego spotkania ukochanej drużyny zarówno u siebie, jak i na wyjazdach. Aż do niedzieli, gdy "Kanonierzy" grali w Burnley. Fan jechał na to spotkanie pociągiem i miał bardzo dużego pecha. Skład zderzył się ze stadem krów i stał w miejscu kilka godzin.

Kibice Arsenalu tradycyjnie z Londynu wyjechali bardzo wcześnie, żeby pozwiedzać jeszcze trochę miasto rywala przed pierwszym gwizdkiem. Tym razem jednak grupa udająca się do Burnley pociągiem nie miała czasu nawet obejrzeć meczu. Wszystko przez to, że skład uderzył w stado krów, które przebiegało przez tory. Maszynista nie miał szans na wyhamowanie i cztery z pięciu zwierząt nie przeżyło. Fani kilka godzin stali w polu, a odór ze zdechłych krów stawał się nie do wytrzymania.

Po dłuższym czasie pociąg został zawrócony i kibice zaczęli podróż z powrotem do Londynu. Wcześniej dotarła do nich wesoła informacja - Arsenal wygrał kolejny mecz 1:0 i wciąż znajduje się w czubie tabeli. Zespół Arsene'a Wengera zebrał w siedmiu kolejkach nowego sezonu szesnaście punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli Premier League.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: