SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Hakerzy zaatakowali piłkarza Arsenalu. Chcieli skłócić go z dziewczyną [ZDJĘCIE]

Hakerzy zaatakowali piłkarza Arsenalu. Chcieli skłócić go z dziewczyną [ZDJĘCIE]

04.07.2017, godz. 14:22
Mesut Oezil, Arsene Wenger, Arsenal
foto: EAST NEWS

Piłkarz Arsenalu Mesut Oezil stał się ofiarą hakerskiego ataku. Ktoś wkradł się na instagramowe konto niemieckiego zawodnika i opublikował zdjęcie z byłą dziewczyną. Oezil błyskawicznie zareagował. Fotografię usunął i dodał zdjęcie ze swoją aktualną miłością, by rozwiać wszelkie wątpliwości i potwierdzić nowy związek.

Często hakerskie ataki powodują trwałe i nieodwracalne szkody. Ten traktować należy bardziej jako żart niż groźny przypadek. Ktoś włamał się na konto Mesuta Oezila na Instagramie i opublikował kłopotliwe zdjęcie z byłą partnerką. Na fotografii piłkarz Arsenalu trzymał na rękach swoją eks-dziewczynę Mendy Capristo, a podpis głosił: "Wiem, że wszystko zepsułem Mandy, ale będę cię zawsze kochał".

Reprezentant Niemiec szybko zareagował. Usunął hakerski post i dodał zdjęcie ze swoją aktualną partnerką. Chciał rozwiać wszelkie wątpliwości i pogłoski. Dobrze, że ta mini afera nie wpłynęła negatywnie na jego nowy związek.

- Jak wiecie moje konto został zhakowane. Dzięki mojemu zespołowi i ludziom z Instagrama odzyskałem już nad nim kontrolę. Pora uciąć wszelkie spekulacje. Tamta historia to fake news - napisał Oezil pod zdjęciem z Amine Gulse, turecką modelką i aktualną dziewczyną piłkarza.

❤ @m10_official

Post udostępniony przez Amine Gülşe (@gulseamine) 3 Lip, 2017 o 3:52 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: