SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league HORROR na ME juniorów. Koszmarny upadek reprezentanta Anglii [WIDEO]

HORROR na ME juniorów. Koszmarny upadek reprezentanta Anglii [WIDEO]

16.05.2017, godz. 18:50
Kontuzja Tashana Oakleya-Boothea
Kontuzja Tashana Oakley'a-Boothe'a foto: Twitter

W meczu Turcja - Anglia na mistrzostwach Europy U-17 doszło to tragicznego zdarzenia. Młody zawodnik "Synów Albionu" fatalnie zderzył się z rywalem. Dostał mocny cios w głowę i natychmiast stracił przytomność! Bezwładnie runął na murawę. Sędzia przerwał grę, a zawodnicy prosili o błyskawiczną interwencję medyczną.

Od pewnego czasu sędziowie piłkarscy zwracają szczególną uwagę na urazy głowy. Z nimi nie ma żartów. Czasami sekundy decydują o życiu piłkarza. Właśnie dlatego arbiter natychmiast przerwał grę w 13. minucie meczu młodzieżowych reprezentacji Turcji i Anglii. Co się wydarzyło? Tashan Oakley-Boothe, który jest wychowankiem Tottenhamu Hotspur, próbował cofnąć się po piłkę, która dziwnie odbiła się od murawy. Gdy się odwracał, Turek z całym impetem wskoczył mu na głowę!

Młody Anglik nie wiedział, co się dzieje. Padł na murawę, jakby otrzymał potężny cios od boksera wagi ciężkiej. Stanem zdrowia piłkarza jako pierwsi zaniepokoili się Turcy i sędzia, którzy byli najbliżej całej sytuacji. Spojrzeli na Boothe'a i wiedzieli, że stało się coś poważnego. Nerwowo wzywali pomoc. Na murawę szybko wbiegli lekarze i zaopiekowali się kontuzjowanym piłkarzem, który był nieprzytomny przez ponad 10 minut. Boothe został przewieziony do szpitala.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: