SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna premier league Ibrahimović zarabia na transfer Pogby? Blisko 80 milionów funtów przychodu z jego koszulek!

Ibrahimović zarabia na transfer Pogby? Blisko 80 milionów funtów przychodu z jego koszulek!

30.07.2016, godz. 11:57
Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović foto: Twitter

Zlatan Ibrahimović to jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie. Koszulki z jego nazwiskiem sprzedają się jak świeże bułeczki, ale to już przesada! Trykoty "Ibry" z Manchesteru United to niesamowicie gorący towar. Klub zarobił już na nich 76 mln funtów! Taka kasa przyda się na opłacenie kolejnego wielkiego transferu.

Już wszyscy wiedzą, że Paul Pogba znów będzie grał w Manchesterze United. Brakuje tylko oficjalnego potwierdzenia transferu i kwoty odstępnego. Kiedyś "Czerwone Diabły" sprzedały Francuza do Juventusu za grosze. Teraz, aby go odkupić, muszą wyłożyć na stół ponad 100 mln euro! Pogba ma duże szanse, aby stać się najdroższym piłkarzem w historii. Władze United muszą się cieszyć, że wcześniej do drużyny ściągnęły Ibrahimovicia. Koszulki z jego nazwiskiem same zarabiają na gigantyczny transfer francuskiego magika! Analitycy są pewni, że klub z Old Trafford zainkasuje na tych trykotach ponad 100 mln funtów, co powinno wystarczyć na Pogbę. Jeśli oczywiście transakcja dojdzie do skutku, ale mało kto wierzy w jego pozostanie we Włoszech.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: