SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna premier league John Terry może spać spokojnie. Policja złapała włamywaczy

John Terry może spać spokojnie. Policja złapała włamywaczy

15.03.2017, godz. 14:08
John Terry, Chelsea Londyn
foto: Eastnews

Polska policja mogłaby wiele nauczyć się od angielskiej! Dzięki funkcjonariuszom z Wysp znany piłkarz John Terry może spać spokojnie. Zaledwie kilkanaście dni wystarczyło służbom, by złapać włamywaczy, którzy pod koniec lutego wkradli się do posiadłości obrońcy Chelsea w hrabstwie Surrey.

John Terry pod koniec ubiegłego miesiąca wraz z rodziną relaksował się na nartach. Tymczasem 25 lutego w jego posiadłości w hrabstwie Surrey doszło do włamania. Jak się okazało przestępstwa dokonali trzej mężczyźni. Według informacji "The Sun" 28-, 29- i 24-latek zostali już złapani przez policję. Do zatrzymania doszło w sobotę w zachodniej części Londynu. Już za niespełna miesiąc mając stanąć przed sądem.

Jak się okazało, Terry nie był jedynym poszkodowanym przez trio, które współpracowało w konspiracji. Łącznie okradli oni siedem rezydencji w hrabstwach Surrey i Sussex. Policja podejrzewa, że podejrzani działali na jeszcze szerszą skalę i mieli coś wspólnego z włamaniami w posiadłościach w Ashford, Chichester i Horsham.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: