SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Juergen Klopp OSZALAŁ po faulu na jego piłkarzu [WIDEO]

Juergen Klopp OSZALAŁ po faulu na jego piłkarzu [WIDEO]

02.04.2017, godz. 11:25
Klopp i Liverpool pokonają Chelsea
foto: EAST NEWS

Juergen Klopp znany jest w środowisku piłkarskim ze swoich ekspresyjnych reakcji. Menedżer Liverpoolu po raz kolejny zamienił się w wulkan energii podczas derbowego spotkania jego zespołu z Evertonem. Niemiec nie wytrzymał po faulu Rossa Barkleya na Dejanie Lovrenie i przy linii bocznej zaczął skakać jak szalony!

Na Anfield w sobotę wrzało. Jak to bywa podczas derbów Liverpoolu z Evertonem zawodnicy się nie oszczędzali i często atakowali rywali, nie patrząc na ewentualne konsekwencje. Prym w brutalnej grze wiódł Ross Barkley. Piłkarz Evertonu przesadził szczególnie w trzydziestej dziewiątej minucie, gdy zaatakował Dejana Lovrena. Niewiele brakowało, by doszło do złamania nogi zawodnika "The Reds". Prowadzący spotkanie Anthony Taylor był jednak wyrozumiały i Barkley został napomniany zaledwie żółtą kartką.

Juergen Klopp, menedżer ekipy z Anfield, nie posiadał się z wściekłości. Przy linii bocznej zaczął skakać i gestykulować. Jego zdaniem zagranie Rossa Barkleya zasługiwało na czerwoną kartkę i arbiter z pewnością nie pomyliłby się, wyrzucając tego piłkarza z boiska. Ostatecznie prowadzony przez Niemca Liverpool wygrał z rywalem zza miedzy 3:1.

 

 

 

WYNIKI I TABELA PREMIER LEAGUE TUTAJ

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: