Kamil Grosicki, Hull City

Autor: Eastnews

Kamil Grosicki włączył TURBO! Dwie asysty dały wygraną Hull City [WIDEO]

2017-04-02 11:52

Nie ma lepszego jokera na Starym Kontynencie. Taką opinią cieszył się Kamil Grosicki we francuskiej Ligue 1. I potwierdził to w sobotnim spotkaniu Hull City z West Hamem. Polak pojawił się na murawie po przerwie, a mimo to zdążył zaliczyć dwie asysty i załatwić swoim kolegom komplet bezcennych punktów w walce o utrzymanie. Zobaczcie sami!

Do przerwy Hull przegrywało 0:1. Andy Carroll wyprowadził Młoty na prowadzenie i wydawało się, że Hull czeka kolejny smutny weekend. Tym bardziej, że Marco Silva znowu próbował kombinować w składzie i nieoczekiwanie Grosicki ponownie wylądował na ławce rezerwowych. Na chwilę, bo już w 46. minucie pojawił się na murawie, a siedem minut później odpalił pierwszą petardę. Przytomne prostopadłe podanie do Andrew Robertsona i gol wyrównujący.

W końcówce "Grosik" asystę dołożył jeszcze jedną. Tym razem zacentrował futbolówkę z narożnika boiska, a do siatki skierował ją Andrea Ranocchia. Dając Hull bezcenne zwycięstwo w walce o utrzymanie. Tygrysy zrównały się bowiem punktowo ze Swansea i ich misja pozostania na przyszły sezon w Premier League stała się coraz bardziej realna.

Hull City - West Ham United 2:1
Bramki: Abdrew Robertson 53, Andrea Ranocchi 85 - Andy Caroll 18