SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Kamil Grosicki WRÓCI do Premier League? Polaka chce Everton

Kamil Grosicki WRÓCI do Premier League? Polaka chce Everton

23.07.2017, godz. 08:05
Miejsce Grosickiego jest w Premier league
Kamil Grosicki foto: AP

Kamil Grosicki wróci do Premier League? Angielskie media są przekonane, że polskim skrzydłowym interesuje się spora grupa klubów z wymarzonej ligi polskiego skrzydłowego. Najbardziej konkretny jest jednak Everton, który gotowy jest zapłacić za "Grosika" 7,7 miliona funtów!

Grosicki w Hull City wyrobił sobie mocną pozycję w Premier League. Tygrysy spadły z ligi, występować będą w tym sezonie w Championship, ale Polak na brak zainteresowania ze strony bogatszych zespołów nie musi narzekać. Najnowsza plotka? Zainteresowany piłkarzem jest Everton, w którym szkoleniowcem jest Ronald Koeman. Holender już wcześniej obserwował reprezentanta Polski, a teraz jest ponoć zdeterminowany i chce pomóc jednej z gwiazd ekipy Adama Nawałki. The Toffees są gotowi zapłacić aż 7,7 miliona funtów! Tyle samo, ile Hull wpłaciło na konto Rennes zimą.

Nie jest to kwota marzeń Hull. Rozpocząć się mają negocjacje. Wspomina się, że za Polaka ustalona została cena na poziomie 10-11 milionów euro. Tyle że decydujące może być zdanie samego piłkarza, pragnącego wrócić do elity. Grosik ma się "dusić" w Hull i oczekiwać, że władze klubu pozwolą mu kontynuować karierę w Premier League.

A gdyby negocjacje z Evertonem zakończyły się fiaskiem, kolejka chętnych wydaje się długa. Wśród chętnych wymienia się między innymi Watford, Crystal Palace czy Newcastle United.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: