SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Kibic Tottenhamu ZMASAKROWANY przez... fanów tej samej drużyny

Kibic Tottenhamu ZMASAKROWANY przez... fanów tej samej drużyny

27.04.2017, godz. 12:18
Kibice, Anglia
foto: EAST NEWS

Michael Voller, fan zespołu Tottenham Hotspur, na długo zapamięta półfinał FA Cup z Chelsea. Przed meczem został dotkliwie pobity. Policja podejrzewa, że czynu dokonali fani jego drużyny.

W sobotni wieczór Voller wraz ze znajomymi zmierzał na stadion Wembley, gdzie jego pupile mieli zmierzyć się z londyńską Chelsea. Nie dotarł jednak na trybuny. Po drodze napadli na niego kibice. Policja twierdzi, że fani Tottenhamu przez pomyłkę uznali go za kibica Chelsea i dlatego doszło do pobicia.

Voller bardzo poważnie ucierpiał. Ma pękniętą kość policzkową, oczodół i czaszkę. Wokół oczu ma ogromne siniaki, a silna opuchlizna sprawia, że na razie nic nie widzi. Policja wciąż poszukuje sprawców. Według opisów Vollera prowodyrem był około dwudziestoletni biały mężczyzna. Był ubrany w czarną bluzę z kapturem i kurtkę. - To był brutalny i niesprowokowany atak, który może spowodować uszczerbek na zdrowiu do końca życia – powiedział policjant James Robb.

Na domiar złego Voller nie mógł być zadowolony z wyniku zespołu. Tottenham odpadł z rywalizacji, przegrywając z Chelsea 2:4.

autor: Przemysław Ofiara zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: