SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Kibicom Arsenalu puściły nerwy. Bili się na stadionie! [WIDEO]

Kibicom Arsenalu puściły nerwy. Bili się na stadionie! [WIDEO]

03.04.2017, godz. 17:00
Fani Arsenalu biją się na meczu z Manchesterem City
Fani Arsenalu biją się na meczu z Manchesterem City foto: Twitter

Ostatnie tygodnie nie są udane dla Arsenalu, który z hukiem wyleciał z Ligi Mistrzów, a w lidze od dawna nie ma już szans na mistrzostwo. W ostatnim hicie Premier League "Kanonierzy" dwukrotnie przegrywali z Manchesterem City. Niektórzy fani ekipy Arsene'a Wengera nie wytrzymali. Bili się na stadionie, a także po meczu!

Arsenal znów nie wygrał ligowego meczu. Od "Kanonierów" oddala się pierwsza czwórka, która gwarantuje grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Spotkanie z City na Emirates Stadium było szalenie istotne dla podopiecznych Wengera. Znów jednak nie potrafili narzucić swojego tempa i ostatecznie zremisowali 2:2. Można ich pochwalić jedynie za walkę. Dwukrotnie zdołali odrobić straty.

Gdy drużyna przegrywała, dwóch kibiców Arsenalu wdało się w bójkę na trybunach. Zapewne jeden z nich był zwolennikiem Wengera, a drugi chciałby odejścia Francuza z klubu. W tej kwestii fani drużyny z Londynu nigdy nie będą zgodni. Część uważa, że jest legendą klubu, a część ma dość kompromitujących porażek i braku poważnych trofeów.

Jaky tego było mało, kibice ostro reagowali także po spotkaniu:

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: