SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Kompromitacja gwiazdy Manchesteru City! Targował się z prostytutką!

Kompromitacja gwiazdy Manchesteru City! Targował się z prostytutką!

06.08.2017, godz. 14:55
Raheem Sterling, Manchester City
foto: EAST NEWS

Niektórych piłkarzy zrozumieć nie sposób. Raheem Sterling, gwiazdor Manchesteru City, facet ze 180 tysiącami tygodniówki, został przypałapany na zbijaniu ceny za usługę. Nie byle jaką. Anglik postanowił targować się z prostytutką! I dopiął swego, a o jego sukcesie dowiedział się cały świat. Nic, tylko pogratulować!

Sterling relaksu z prostytutką zapragnął podczas zgrupowania Manchesteru City w USA. Pep Guardiola dał swoim piłkarzom wolne. Mieli odpocząć, przygotować się do dalszej części letniego zgrupowania. Anglik uznał, że nikt nie da mu takiego energetycznego kopa, jak 30-letnia Amerykanka. Zaprosił kobietę do swojego hotelowego pokoju. I zamiast miło spędzić czas, postanowił rozpocząć targi.

Skąpe prezenty na ślubie Lionela Messiego. Dali mu po 40 euro

- Wyglądało to tak, jakby po prostu chciał się przespać ze mną i nie płacić - powiedziała, chcąca zachować anonimowość, prostytutka. Ostatecznie pieniądze odebrała w hotelowej recepcji. Miała otrzymać 4 tysiące dolarów, Sterling uznał, że połowa tej kwoty będzie wystarczająca. Okazało się, że obie strony doszły do konsensusu, bo Amerykanka resztę odebrała sobie w redakcjach największych gazet. Sprzedając historię tabloidom.

- Byłem bardzo pijany, zapomniałem zapłacić - miał później wytłumaczyć się kolegom zawstydzony Sterling. Z jednej strony sprytnie unikając łatki dusigrosza, z drugiej - zapewne doprowadzając do wściekłości Pepa Guardiolę, a także swoją ukochaną.

A wszystko to w jeden wieczór. Za 2 tysiące dolarów. Przy 180 tysiącach tygodniówki. Człowieku, takiego samobója to już do końca kariery nie strzelisz.

Eden Hazard następcą Neymara w Barcelonie?

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: