Arsenal - Gwiazdy MLS

Autor: Screenshot youtube Arsenal - Gwiazdy MLS

Krystian Bielik walczył z gwiazdami MLS! Szkoda tego jednego błędu... [WIDEO]

2016-07-29 20:43

Arsenal kontynuuje swoje przedsezonowe przygotowania. Tym razem piłkarze z Londynu są w Stanach Zjednoczonych, gdzie przyszło im się mierzyć z drużyną gwiazd MLS. Wygrali 2:1, a od pierwszego gwizdka grał Krystian Bielik. Zaliczył bardzo dobry występ, lecz jego błąd kosztował "Kanonierów" utratę gola. Zobacz SKRÓT WIDEO.

Krystian Bielik przechodzi sporą zmianę w Arsenalu. Arsene Wenger przesunął go ze środka pomocy na obronę, gdzie testował go już po raz drugi. W pierwszym sparingu z RC Lens zagrał w drugiej połowie - spisał się znakomicie. W spotkaniu z gwiazdami MLS dostał pierwsze 45 minut i choć prezentował się solidnie, to popełnił jeden rażący błąd. Pod koniec pierwszej połowy, gdy "Kanonierzy" prowadzili 1:0 po golu Joela Campbella z rzutu karnego, Polak źle wyprowadził piłkę spod własnej bramki. Podał wprost do przeciwnika, ten zagrał do przodu, a tam całą akcję wykończył Didier Drogba.

Bielik nie miał już okazji naprawić swojego błędu, gdyż w przerwie zastąpił go Calum Chambers. Na szczęście dla naszego piłkarza jego koledzy strzelili zwycięskiego gola w samej końcówce. Zobaczcie SKRÓT WIDEO z meczu Arsenal - Gwiazdy MLS. Sytuacja z Bielikiem od 5:08.