SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Leicester - Chelsea: Diego Costa wyrzucony z kadry The Blues. Znowu oszalał?

Leicester - Chelsea: Diego Costa wyrzucony z kadry The Blues. Znowu oszalał?

14.01.2017, godz. 17:23
Diego Costa, Chelsea
foto: Eastnews

Diego Costa wyrzucony z kadry Chelsea! Napastnik The Blues ponownie stracił panowanie nad sobą i podczas jednego z treningów wywołał karczemną awanturę. Jego problem, ofiarą snajpera został tym razem Antonio Conte. Włoch kłócić się nie chciał, tylko grzecznie podziękował mu za współpracę.

O co poszło? Zdaniem "Daily Mail" i "The Telegraph" Costa poczuł się urażony, bo miał się uskarżać na ból pleców, w którego nie uwierzył trener. Lekarze uznali bowiem, że Hiszpan jest zdrowy, a sam zawodnik miał ponoć przebąkiwać o transferze do ligi chińskiej. "Sky Sports" poszło dalej i prowodyrem awantury uczyniło samego Conte. To on miał się na piłkarza obrazić, bo ten zupełnie stracił głowę dla Tianjin Quanjian. Azjaci zaoferowali mu 30 milionów funtów, kolejne 80 dorzucili Chelsea i liczyli, że nikt nie będzie piłkarzowi robić problemów. Obie wersje zgodne są tylko przy rozrysowaniu przyszłości piłkarza. Brak możliwości uczestniczenia w treningach pierwszej drużyny, gra w rezerwach i oczekiwanie na wybaczenie. O transferze nie ma mowy, tym bardziej że Costa ma jeszcze dwa lata ważnego kontraktu.

I zastanawia tylko, kim Conte zastąpi niewdzięcznego awanturnika. Diego Costa w obecnym sezonie spisywał się bowiem znakomicie. W 19 meczach zdobył aż 14 goli i to również dzięki niemu "The Blues" zdecydowanie prowadzą w tabeli Premier League.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: