Zlatan Ibrahimović

Autor: East News Zlatan Ibrahimović

Leicester City - Manchester United 1:2. Mourinho i Zlatan mają już trofeum

2016-08-07 21:34

Jose Mourinho potrzebował ledwie dziewięćdziesięciu minut w roli szkoleniowca Manchesteru United, by zdobyć pierwsze w tym sezonie trofeum! Czerwone Diabły w starciu o Tarczę Wspólnoty pokonali Leicester City 2:1, a decydujące trafienie dla zespołu z Old Trafford zdobył Zlatan Ibrahimović!

To nie był dobry mecz Manchesteru United. Miała być nowa odsłona Diabłów, wyszedł duży potencjał i kompletny brak zgrania. Na murawie rządziła bowiem ekipa Leicester City, a gole dla zdobywców FA Cup padały, bo Mourinho dysponował większymi indywidualnościami niż Claudio Ranieri. Takie jak Jesse Lingard, który minął pięciu rywali i pokonał Kaspera Schmeichela oraz Zlatan Ibrahimović. Szwed pojawił się na murawie od pierwszej minuty i w 83. minucie strzelił decydującego gola. Tym samym potwierdzając, że jego jakakolwiek granica wieku nie dotyczy.

Niestety, są też informacje gorsze. Leicester City nie dość, że przegrało, to jeszcze nie skorzystało z pomocy Polaków. Zarówno Marcin Wasilewski jak i Bartosz Kapustka nie znaleźli się nawet na ławce rezerwowych Lisów.

Leicester City - Manchester United 1:2 (0:1)