SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Czy ten znany piłkarz OSZALAŁ?! Wytatuował sobie na plecach... siebie samego!

Czy ten znany piłkarz OSZALAŁ?! Wytatuował sobie na plecach... siebie samego!

27.07.2017, godz. 09:44
Leroy Sane, Paweł Jaroszyński, Polska - Niemcy U-21
Leroy Sane to reprezentant Niemiec i piłkarz Manchesteru City foto: CYFRA SPORT

Wśród piłkarzy moda na tatuaże zapanowała kilka lat temu. Wielu z zawodników światowego formatu ozdobiło swoje ciała ogromnymi malunkami, które zostaną z nimi do końca życia. Do tego grona dołączył Leroy Sane i pewni możemy być, że zawodnik Manchesteru City nigdy nie zapomni... jak wygląda. Na plecach wytatuował sobie bowiem ogromną podobiznę samego siebie. Szaleństwo?

Leroy Sane nowym tatuażem pochwalił się w mediach społecznościowych. Wśród fanów rozgorzała dyskusja. Jedni uważają, że to wyraz narcyzmu, a inni - wspaniała sztuka. Najciekawszy w tym wszystkim jest jednak moment, który 21-latek postanowił uwiecznić. Na plecach wytatuował sobie "cieszynkę", zaprezentowaną po strzelonym golu przeciwko AS Monaco w 1/8 finału poprzedniej Ligi Mistrzów. Nie byłoby w tym może nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że po rywalizacji z ekipą z Księstwa, Manchester City odpadł z rozgrywek.

Leroy Sane to reprezentant Niemiec i jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia za naszą zachodnią granicą. 21-latek do niebieskiej części Manchesteru trafił w 2016 roku. W sezonie 2016/17 zagrał dla "The Citizens" trzydzieści siedem razy. Występy w City okrasił dziewięcioma trafieniami. Obecnie wyceniany jest na prawie czterdzieści milionów euro, ale jeśli dalej będzie się tak rozwijał, to wartość ciągle młodego, ofensywnie usposobionego, zawodnika podskoczy znacznie w niedługim czasie.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: