Łukasz Fabiański

Autor: East News Łukasz Fabiański

Łukasz Fabiański i Artur Boruc bronią rzuty karne! [WIDEO]

2016-08-28 11:07

Łukasz Fabiański wspiął się na szczyty swoich umiejętności, ale niestety nie uchronił Swansea przed porażką na stadionie mistrza Anglii w Leicester. Ale to, co zrobił przy rzucie karnym, było naprawdę niesamowite! Mamy dla Was WIDEO.

Mistrz Anglii był zdecydowanym faworytem spotkania z Walijczykami, w zeszłym sezonie rozbił "Łabędzie" 3:0 i 4:0. Tym razem tak łatwo nie było, a duży wpływ miała ulewa, która przeszła nad Leicester. Niestety - w składzie Lisów - nie znalazło się miejsce dla Bartosza Kapustki i Marcina Wasilewskiego. Ale polski koncert dał Fabiański. W 32. minucie przy mocnym strzale Jamiego Vardy'ego "Bambi" nie miał szans. Podobnie było siedem minut po przerwie, gdy po rzucie rożnym trafił Wes Morgan. Ale to, co 4 minuty później zrobił Fabiański, było genialne. Najpierw efektownie obronił strzał Riyada Mahreza, a potem instynktownie dobitkę Shinjiego Okazakiego. Goście odpowiedzieli tylko golem Fera i trzy punkty zostały u mistrza. Liderem jest Chelsea, która wygrały trzeci kolejny mecz, tym razem 3:0 z Burnley. 1:1 z londyńskim Crystal Palace zremisowało Bournemouth. Artur Boruc - tak jak Łukasz Fabiański - obronił rzut karny!