SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Mamy OFICJALNY komunikat w sprawie kontuzji Zlatana Ibrahimovicia! Więzadło ZERWANE

Mamy OFICJALNY komunikat w sprawie kontuzji Zlatana Ibrahimovicia! Więzadło ZERWANE

23.04.2017, godz. 08:01
Zlatan Ibrahimović, kontuzja
foto: YouTube

Po godzinach oczekiwania, nerwowego obgryzania paznokci przez fanów Manchesteru United, mamy wreszcie oficjalny komunikat klubu o stanie zdrowia Zlatana Ibrahimovicia. Niestety, nie są to informacje optymistyczne. Szwedzki napastnik faktycznie bowiem zerwał więzadłą w kolanie. Niestety, wciąż niewiadomo które i jak długa przerwa w grze go czeka.

Manchester United nie przedstawił szczegółowych wyników badań. Ograniczył się do krótkiego komunikatu. Zlatan Ibrahimović i Marcos Rojo - drugi pechowiec z czwartkowego starcia z Anderlechtem Bruksela - zerwali więzadła w kolanie i czeka ich dłuższa przerwa. Obaj piłkarze znajdą się też po opieką specjalistów i dopiero wówczas znane będą czasy rehabilitacji.

W przypadku Zlatana Ibrahimovicia to informacja jak wyrok. 35-letni snajper United może mieć problem, by w ogóle wrócić do pełnej sprawności. Na dodatek jego umowa kończy się na koniec obecnego sezonu i istnieje prawdopodobieństwo, że Czerwone Diabły w ogóle nie zechcą przedłużyć umowy ze słynnym piłkarzem.

A wszystko rozchodzi się prawdopodobnie o stopień zniszczenia kolana zawodnika. Jeśli zerwał więzadła przednie, jak Arkadiusz Milik, może jeszcze wrócić do zdrowia. Jeśli tylne, prawdopodobnie rozpocznie życie piłkarskiego rentiera.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: