SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna premier league Manchester City - Liverpool NA ŻYWO! Premier League LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Manchester City - Liverpool NA ŻYWO! Premier League LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

19.03.2017, godz. 14:53
Manchester City, Premier League
foto: Eastnews

Manchester City - Liverpool NA ŻYWO! Premier League LIVE. Mecz City - Liverpool ONLINE w Internecie i STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Wielkie wyzwanie Pepa Guardioli! Czy Manchester City po odpadnięciu z Ligi Mistrzów utrzyma pozycję w czołowej czwórce ligi? Jeśli Citizens przegrają z The Reds, postawią się w piekielnie trudnej sytuacji. Gdzie transmisja w TV z meczu Manchester City - Liverpool?

Manchester City - Liverpool NA ŻYWO! Premier League LIVE. Mecz City - Liverpool ONLINE w Internecie i STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Guardiola ma problem. Miał odrestaurować dzieło Manuela Pellegriniego, nadać zawodnikom z Manchesteru ten błysk, tymczasem na razie brakuje wszystkiego. Regularności, pomysłu, konsekwencji, a wreszcie - i to bodaj najważniejsze - wyników.

Liverpool w niedzielę spróbuje natomiast wrócić do czołowej trójki. Gracze Jurgena Kloppa na początku roku złapali zadyszkę, wypadku z wyścigu o tytuł, ale wciąż znajduje się w ich zasięgu awans do Ligi Mistrzów. Tym bardziej, że problemy dotknęły Manchester United oraz Arsenal i kandydatów do gry w europejskiej pierwszej lidze jakby brakuje.

Manchester City - Liverpool NA ŻYWO! Gdzie transmisja w TV?

Mecz Manchester City - Liverpool rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17:30. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+Sport 2.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: