SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna premier league Manchester United - Arsenal: Van Gaal powalczył o Oscara! Co on pokazał sędziemu?! [WIDEO i ZDJĘCIA]

Manchester United - Arsenal: Van Gaal powalczył o Oscara! Co on pokazał sędziemu?! [WIDEO i ZDJĘCIA]

28.02.2016, godz. 19:18
Louis van Gaal
foto: Eastnews

Louis van Gaal! Co to jest za gość! Nałogowy kominator taktyczny, na dodatek wredny typ - jeśli wierzyć specjaliście od latynowskiego futbolu, Tomaszowi Wołkowi - a teraz okazało się, że również nieodkryta perełka aktorska. Widzieliśmy już wiele dyskusji z sędziami, ale czegoś takiego jeszcze nie. Co on, zawału serca dostał, oberwał piorunem kulistym, ktoś go próbował postrzelić? Zobaczcie sami reakcję holenderskiego trenera!

Zobaczcie sami reakcję van Gaala:

Manchester United wygrał na Old Trafford 3:2 z Arsenalem Londyn i skomplikował swoją sytuację w tabeli. Bohaterem Czerwonych Diabłów został Marcus Rashford, 18-letnie odkrycie ostatnich, dosłownie, dni. W pierwszej odsłonie Anglik trafił dwukrotnie, wyprowadził swój zespół na prowadzenie, a w drugiej połowie dorzucił asystę, zaliczając prawdopodobnie jeden z najlepszych startów kariery w historii futbolu. Po dwóch meczach ma bowiem cztery gole i jedno kluczowe podanie. Superman.

Manchester United rozbił Arsenal 3:2. Arsene Wenger znowu bez tytułu?

A jak zauważyli czujni internauci, to nie pierwsza podobna akcja van Gaala. W 1995, w finale Ligi Mistrzów, udawał Jackie Chana.

Co by nie pisać. Trener beznadziejny, ale przynajmniej showman. Będzie nam go brakować, jak go w końcu zluzuje Jose Mourinho.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: