SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Manchester United - Manchester City. PSG wisi kasę Ibrahimoviciowi?!

Manchester United - Manchester City. PSG wisi kasę Ibrahimoviciowi?!

10.09.2016, godz. 13:30
Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović foto: EAST NEWS

Nie tylko polskie kluby zalegają z wypłatami piłkarzom. Okazuje się, że problem z pensjami mają również wielkie gwiazdy futbolu. Zlatan Ibrahimović, jak informują szwedzkie media, wciąż nie doczekał się ostatniej pensji z Paris Saint-Germain! A wszystko z powodu faktu, że Szwed... pospieszył się o jeden dzień ze zdradzeniem nazwy nowego pracodawcy.

- Tęsknię za moją ostatnią pensją w PSG - powiedział Ibrahimović w jednym z ostatnich wywiadów. Brytyjskie media szybko zareagowały na słowa piłkarza i wysnuły teorię, że 35-latek czuje się niedoceniany na Old Trafford. W Paryżu dysponował bowiem tygodniówką wyższą o 30 tysięcy funtów. Dopiero skandynawscy dziennikarze dokopali się do prawdziwych powodów żalu snajpera. Okazuje się bowiem, zgodnie z artykułem "Expressen", że przebogaci szejkowie z Paryża wciąż nie wypłacili ostatniej pensji Zlatanowi! Nie jest to jednak wina wyczyszczonych kont bankowych, a jedynie problem dla prawników. Zlatan miał bowiem zagwarantowany bonus od Paris Saint-Germain. Wystarczyło, że do końca czerwca 2016 roku nie podpisałby umowy z nowym klubem. I wszystko byłoby w jak najlepszym porządku, gdyby nie fakt, że już 30 czerwca 2016 roku snajper "Trzech Koron" na kontach społecznościowych zdradził nazwę nowego pracodawcy. 1 lipca to samo zrobił Manchester United.

- Czekamy na dokumenty od piłkarza - poinformowali działacze PSG. Innymi słowy - ktoś tu nie może uwierzyć, że na kontrakcie Zlatana i Manchesteru United widnieje data 1 lipca 2016 roku. I nie byłoby w tym żadnej większej afery, gdyby nie fakt, że paryżanie prawdopodobnie wiszą Zlatanowi jakieś 1,5 miliona euro!

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: