SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Manchester United nie ma litości. Wieloletni kibic nie może jeździć na mecze

Manchester United nie ma litości. Wieloletni kibic nie może jeździć na mecze

09.10.2016, godz. 12:42
Old Trafford ewakuowany, mecz odwołany
foto: Twitter

Takie działanie z pewnością nie sprawi, że Manchester United będzie cieplej postrzegany przez piłkarski świat. Władze klubu postanowiły ukarać jednego z kibiców zakazem wstępu na wyjazdowe spotkania "Czerwonych Diabłów". Wszystko przez to, że człowiek, który od trzydziestu lat kupuje karnety, nie pojawił się na jednym spotkaniu.

Niejaki Graeme Clark z powodu złego samopoczucia nie mógł pojechać na wyjazdowy mecz Manchesteru United z Hull City. Nic dziwnego, w końcu jest już blisko emerytury i zdrowie czasami odmawia mu posłuszeństwa. Taką wyrozumiałością nie wykazały się władze klubu z Old Trafford. Postanowiły one, że fan nie będzie mógł jeździć przez rok na wyjazdy za swoją ukochaną drużyną. Wszystko przez to, że kupił bilet, a go nie wykorzystał.

To o tyle niezrozumiała decyzja, że pan Clark od trzydziestu (!) lat regularnie kupuje karnety na mecze "Czerwonych Diabłów" u siebie. Do tego zaliczył setki wyjazdów za drużyną i wielokrotnie udowadniał swoją lojalność. Oprócz tego wychował United nowych kibiców - swoje dzieci. "Czerwone Diabły" mogły jeszcze wyjść z twarzą z całej sytuacji, ale nie przyjęły odwołania Graeme'a Clarka i tym samym naraziły się na krytykę całej piłkarskiej Anglii.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: