SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Manchester United się zbroi. Antoine Griezmann porozumiał się z klubem

Manchester United się zbroi. Antoine Griezmann porozumiał się z klubem

04.05.2017, godz. 09:26
Antoine Griezmann, Atletico Madryt
foto: EAST NEWS

Fatalne wieści dla kibiców Atletico Madryt. Największa gwiazda tej drużyny Antoine Griezmann najprawdopodobniej latem odejdzie ze stolicy Hiszpanii. Francuz postanowił zamienić słoneczny Półwysep Iberyjski na deszczowe Wyspy Brytyjskie. Napastnik ekipy Diego Simeone na Old Trafford ma zarabiać wielkie pieniądze, a same "Czerwone Diabły" za wykupienie go z Atletico zapłacą olbrzymią sumę.

Antoine Griezmann od dawna znajduje się na liście życzeń menedżera Manchesteru United. Jose Mourinho od jakiegoś czasu z Francuza uczynił numerem jeden swoich marzeń. Według informacji "The Sun", po długich zabiegach i staraniach, wreszcie udało się namówić reprezentanta "Trójkolorowych" na przeprowadzkę. Griezmann został skuszony wielkimi pieniędzmi. Na jego konto co tydzień ma wpływać suma dwustu osiemdziesięciu tysięcy funtów.

Atletico Madryt również nie zbiednieje na odejściu swojej gwiazdy. United muszą zapłacić klauzulę odstępnego, która wynosi osiemdziesiąt dziewięć milionów funtów. Cały transfer ekipę z Old Trafford kosztował będzie sto siedemdziesiąt milionów funtów. W kwocie tej zawiera się kwota za transfer, kontrakty oraz bonusy dla piłkarza. Jeśli przejście Griezmanna do Anglii zostanie potwierdzone, to będzie zarabiał o sześćdziesiąt tysięcy funtów więcej od najdroższego na świecie Paula Pogby.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: