SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Mesut Oezil i była Miss Turcji w miłosnym uścisku [ZDJĘCIA]

Mesut Oezil i była Miss Turcji w miłosnym uścisku [ZDJĘCIA]

28.06.2017, godz. 13:45
Mesut Oezil i Amine Gulse
foto:

Mesut Oezil spędza urlop z byłą Miss Turcji i wygląda na to, że ich gorący związek kwitnie. Mający tureckie korzenie niemiecki gwiazdor Arsenalu Londyn był widywany w towarzystwie pięknej Amine Gulse już od kilku lat, ale obydowoje zapewniali, że to tylko przyjaźń. Wygląda na to, że piłkarza i aktorkę połączyło jednak mocniejsze uczucie. Zobaczcie ZDJĘCIA.

Mesut Oezil wcześniej spotykał się przez kilka lat z niemiecką piosenkarka Grace Capristo, ale to już przeszłość. Od kilku lat plotkowało się, że piłkarz Arsenalu romansuje z Amine Gulse. Reprezentant Niemiec i Miss Turcji 2014 widywani byl razem, ale zgodnie dementowali doniesienia, że tworzą parę. Zapewniali, że tylko się przyjaźnią. Teraz piękna Amine zamieściła jednak na swoim profilu na Instagramie filmy, na których Oezil przytula się do niej i miłosny żar aż bije od pary.

Amine Gulse to w Turcji wielka gwiazda. Urodzona w Szwecji modelka po wygraniu konkursu na Miss Turcji zrobiła też karierę aktorki, występując w popularnych serialach. Oezil gra w Arsenalu, ale bardzo możliwe, że wkrótce zmieni klub. Jego agenci negocjują warunki przedłużenia wygasającej wkrótce umowy z "Kanonierami". Reprezentant Niemiec podobno ma już dość krytyki, z jaką spotyka się po nieudanych występach w barwach zespołu z północnego Londynu. Co zdecyduje? Być może wpływ na to będzie miała piękna Amine Gulse.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: