SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna premier league Mourinho: Kiedyś uderzę Wengera w twarz! Co na to trener Arsenalu?

Mourinho: Kiedyś uderzę Wengera w twarz! Co na to trener Arsenalu?

23.09.2016, godz. 15:30
Wenger kontra Mourinho
Wenger kontra Mourinho foto: EAST NEWS

Jose Mourinho i Arsene Wenger to nierozłączna para łobuziaków, która w każdym sezonie Premier League musi mieć ze sobą na pieńku. Raz zaczepia Francuz, raz Portugalczyk. Tym razem zaczął ten drugi. Z jego nowej książki wyciekł cytat, w którym Mourinho mówi o chęci uderzenia Wengera. Trener Arsenalu już odpowiedział na te słowa.

Już niedługo na rynku ukaże się nowa książka Jose Mourinho. W jej tworzeniu pomagał dziennikarz Rob Beasley, któremu Portugalczyk miał zdradzić mnóstwo sekretów. Do sieci wyciekł tylko jeden cytat, ale to wystarczyło, żeby powstała medialna burza! Mourinho tak ponoć odniósł się do komentarzy, które Wenger miał do powiedzenia na temat zachowania Portugalczyka względem jednego z piłkarzy: "Pan Wenger lubi krytykować Chelsea i ManUnited [za kadencji Mourinho] za traktowanie Juana Maty. Kiedyś go znajdę poza boiskiem i przywalę mu prosto w twarz" - w tak ostrych słowach Mourinho miał odnieść się do francuskiego menedżera.

Arsene Wenger w piątek udzielał wywiadu na żywo na Facebooku i oczywiście szybko został zapytany o ten cytat. Francuz w swoim stylu zaśmiał się i odpowiedział. - Nie czytałem tej książki i z pewnością nigdy jej nie ruszę. Nie będę komentował tych słów. Ja mówię przede wszystkim o futbolu - odparł Wenger w ciekawy sposób, nawet nie próbując negować prawdziwości słów Mourinho. Czy faktycznie znajdziemy taki cytat w książce? Na to wygląda!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: