SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Odejście Ranieriego nic nie zmieniło. Kapustka znów poza kadrą Leicester

Odejście Ranieriego nic nie zmieniło. Kapustka znów poza kadrą Leicester

27.02.2017, godz. 20:50
Bartosz Kapustka, Leicester City
foto: EAST NEWS

Claudio Ranieri został sensacyjnie zwolniony z Leicester City. To za jego kadencji do Leicester City przychodził Bartosz Kapustka. Polak nie znalazł jednak uznania w oczach trenera, który nie dał mu zadebiutować w Premier League. Tymczasowy opiekun "Lisów" również nie stawia na Kapustkę.

Na zakończenie 26. kolejki Premier League Leicester City gra u siebie z Liverpoolem. Tym razem przy linii bocznej kibice nie zobaczą już Claudio Ranieriego, który został wyrzucony z klubu. Właściciele "Lisów" zachowali się bez klasy. Nagle postanowili zwolnić kogoś, kto z ekipy walczącej o spadek zrobił mistrza kraju - historia jak z bajki! Ten sezon nie układa się po myśli Leicester (18. miejsce w tabeli), ale to nie był dobry czas na zmianę szkoleniowca. Winni są piłkarze, którzy zatracili formę.

Nowego trenera jeszcze nie ma, dlatego w meczu z Liverpoolem, Leicester tymczasowo poprowadzi Craig Shakespeare. Nie chciał zaryzykować i nieco pomieszać w składzie. Postawił na tych piłkarzy, którzy mimo słabych wyników mieli zaufanie Ranieriego. A to oznacza, że w kadrze mistrzów Anglii znów zabrakło Bartosza Kapustki. Wciąż czeka na ligowy debiut. Marcin Wasilewski również został w domu.

Mecz Leicester City - Liverpool rozpocznie się o godz. 21:00. Transmisja na Canal+ Sport 2.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: