SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Odmienił oblicze Leicester. Nie zasłużył na szacunek Czesława Michniewicza

Odmienił oblicze Leicester. Nie zasłużył na szacunek Czesława Michniewicza

15.03.2017, godz. 18:30
Czesław Michniewicz
Czesław Michniewicz foto: CYFRA SPORT

Craig Shakespear odkąd przejął Leicester nie przegrał ani jednego spotkania. Co więcej, nawet nie zremisował. Mimo to jego trenerski talent kwestionuje Czesław Michniewicz, który swoim wpisem dał wyraz braku sympatii dla obecnego menedżera „Lisów”. Trener Termaliki nazwał go „pasażerem na gapę” i otwarcie przyznał, że nie szanuje takich szkoleniowców.

 

Claudio Ranieri odszedł z Leicester City w dziwnych okolicznościach. Powodem była oczywiście słaba postawa zespołu, ale Włoch twierdził, że został zdradzony przez swoich piłkarzy. Nie tylko oni zyskali po odejściu doświadczonego trenera. Zyskał również dotychczasowy asystent, Craig Shakespear. To on objął drużynę po Ranierim i zupełnie odmienił jej oblicze. W trzech meczach zdobył komplet oczek. Zdołał nawet wraz z drużyną odrobić zaległości z Sevilli i awansować do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Mimo to osoba Shakespeara nie wzbudza sympatii Czesława Michniewicza. Polski trener uważa, że były asystent Ranieriego także odpowiadał za słabe wyniki Leicester i powinien odejść razem z Włochem. Tak nakazywałby honor. Zaistniała sytuacja budzi wątpliwości, czy aby Craig Shakespear również nie konspirował przeciwko swojemu bossowi, dlatego stanowisko Michniewicza jest zrozumiałe.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: