Sport piłka nożna premier league Olivier Giroud strzelił gola stulecia Premier League! Jak on to zrobił?! [WIDEO]

02.01.2017, godz. 08:17
Olivier Giroud, Arsenal

Olivier Giroud w niedzielę wprawił w osłupienie wszystkich kibiców Europy! Napastnik Arsenalu w meczu z Crystal Palace popisał się trafieniem, które na długo zostanie w pamięci fanów Premier League. Francuz uderzył piętą, a piłka po drodze odbiła się od poprzeczki i dopiero wpadła do bramki.

Olivier Giroud od początku meczu Arsenal - Crystal Palace był bardzo aktywny. Napastnik "Kanonierów" wyraźnie miał ochotę na strzelenie gola. Sztuka ta udała mu się w siedemnastej minucie gry. Francuz perfekcyjnie złożył się do strzału... piętą, czym kompletnie zaskoczył przeciwników. Gdy piłka trafiła do siatki przyjezdnych, to nawet sam strzelec nie mógł uwierzyć, że znalazła ona drogę do bramki.

W drugiej połowie drugiego gola dla gospodarzy strzelił Alex Iwobi i Arsenal zasłużenie pokonał Crystal Palace 2:0. W tabeli Premier League podopieczni Arsene'a Wengera są na trzecim miejscu, a do prowadzącej Chelsea dziewięć punktów. Crystal Palace jest tuż nad strefą spadkową z przewagą trzech "oczek".

Arsenal - Crystal Palace 2:0 (1:0)
Bramki: Olivier Giroud 17, Alex Iwobi 56

Arsenal: Cech - Bellerin, Gabriel, Koscielny, Monreal - Elneny (72. Coquelin), Xhaka - Iwobi (77. Oxlade-Chamberlain), Sanchez, Perez (72. Ramsey) - Giroud

Crystal Palace: Hennessey - Kelly, Dann, Tomkins, Ward - Flamini, Puncheon - Townsend (71. Chung-Yong), Cabaye (65. Mutch), Zaha - Benteke (77. Campbell)

Żółte kartki: Monreal - Tomkins

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora