SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Paul Pogba nie dla Manchesteru United? Negocjacje utknęły w martwym punkcie

Paul Pogba nie dla Manchesteru United? Negocjacje utknęły w martwym punkcie

26.07.2016, godz. 16:23
Paul Pogba
Paul Pogba foto: EAST NEWS

Kilka dni temu wydawało się, że Paul Pogba na pewno zostanie piłkarzem Manchesteru United. Francuz uzgodnił warunki indywidualnego kontraktu z "Czerwonymi Diabłami", a działacze klubu z Old Trafford zdecydowali się zapłacić rekordową sumę za pomocnika Juventusu Turyn. Teraz jednak negocjacje utknęły w martwym punkcie. Kością niezgody okazała się prowizja dla menedżera Pogby.

Wszystko szło jak z płatka, a Paul Pogba powoli zamawiał ekipę do przeprowadzek, która miała przewieźć jego rzeczy z Turynu do Manchesteru. United zdecydowani byli na zapłatę rekordowych 110 milionów euro za usługi francuskiego pomocnika, a Juventus takiej oferty nie mógł po prostu odrzucić. Sam piłkarz również na Old Trafford ma mieć jak w jajku. Pogba w Manchesterze United ma zarabiać 13 milionów euro plus kolejne 7 milionów euro z tytułu praw do wizerunku.

W ostatnich dniach negocjacje zostały jednak zawieszone. Wszystko przez menedżera piłkarza Mino Raiolę. Agent przebywa z Pogbą w Miami i prowadzi w jego imieniu rozmowy. Jednak zainteresowane kluby zostały poróżnione przez prowizję Raioli. "Stara Dama" nie ma zamiaru płacić agentowi. Jak podało Sky Italia również United nie zamierzają pokrywać prowizji, ponieważ i tak już chcą wydać na nowego piłkarza fortunę.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: