SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Payet dostał całodobową ochronę. Kibice West Hamu chcą dorwać "zdrajcę"

Payet dostał całodobową ochronę. Kibice West Hamu chcą dorwać "zdrajcę"

26.01.2017, godz. 14:18
Dimitri Payet, West Ham
foto: Eastnews

Odkąd Dimitri Payet powiedział, że więcej w koszulce West Hamu United nie zagra, kibice tego klubu zrobili z niego wroga publicznego numer jeden! Francuz dostaje liczne pogróżki, a ostatnio fani zjawili się pod jego domem. Piłkarz musiał dostać ochronę.

Payet jest chyba najbardziej znienawidzonym człowiekiem w Londynie! Ze świecą szukać w tym mieście drugiej osoby, która przeszła przemianę od bohatera do zera w zaledwie jeden dzień, a teraz musi się bać o swoje życie. Wymuszając transfer na władzach West Hamu Francuz wiedział, co go czeka. Kibice "Młotów" nazywają go zdrajcą, ale to nic. Używali już jego koszulki jako wycieraczki do butów. Piękne Lamborghini Payeta też nie świeci już dawnym blaskiem, po bliskim spotkaniu z wandalami.

Angielski tabloid "The Sun" donosi, że kibice poszli nawet o krok dalej. Pijani sympatycy West Hamu mieli zjawić się pod domem Payeta i obrzucać jego okna niebezpiecznymi przedmiotami. Chyba jest w tym sporo prawdy, gdyż Francuz jest teraz pod opieką ochroniarzy 24 godziny na dobę.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: