SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Pep Guardiola jest jak Jose Mourinho. Drugi Grinch Manchesteru odwołał święta!

Pep Guardiola jest jak Jose Mourinho. Drugi Grinch Manchesteru odwołał święta!

24.12.2016, godz. 11:25
Mourinho i Guardiola serdecznie się wyściskali
foto: Eastnews

Dzieci w Manchesterze nie mogą spać spokojnie! W mieście pojawił się już drugi Grinch, który postanowił odwołać święta. Kilka dni temu pierwszym okazał się być Jose Mourinho. Teraz w jego ślady poszedł Pep Guardiola. Piłkarz City, podobnie jak ci z United, nie będą mieli wolnego w święta. Menedżer nakazał im ostro trenować!

Pep Guardiola, podobnie jak Jose Mourinho, w tym roku postanowił wcielić się w rolę bajkowego Grincha. Choć kolejka Premier League, rozgrywana 26 grudnia, na dobre wpisała się do kalendarza, to większość menedżerów w święta Bożego Narodzenia nie przeprowadza treningów dla kluczowych zawodników, którzy mają czas dla rodzin. Prowadzący drużyny z Manchesteru specjaliści stwierdzili jednak, że nie można sobie pozwolić na przerwę i wszyscy ich podopieczni pojawią się na treningach zarówno w wigilię, jak i pierwszy dzień świąt.

Pierwszy o tym pomyśle powiedział "Mou". Guardioli nie zajęło długo, żeby podłapać i wcielić podobny po niebieskiej stronie miasta. - Będziemy trenowali w sobotę i w niedzielę, a potem po południu wsiadamy w autokar i jedziemy do Hull. W Anglii jestem krótko, ale zdążyłem się już nauczyć, że różnica między dziesięcioma najlepszymi zespołami i dziesięcioma najsłabszymi wcale nie jest taka duża - wyjaśnił Hiszpan. Jesteśmy tylko ciekawi czy piłkarze Manchesteru City podzielają opinię swojego menedżera i w najbliższych dniach będą dawać z siebie wszystko na zajęciach...

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: