SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Pep Guardiola - najlepszy trener świata. Piłkarze muszą uprawiać seks. A piłem nawet ja

Pep Guardiola - najlepszy trener świata. Piłkarze muszą uprawiać seks. A piłem nawet ja

19.11.2016, godz. 13:44
Mourinho i Guardiola serdecznie się wyściskali
foto: Eastnews

Pep Guardiola, to jest gość! Hiszpan słynie z nietypowych metod dietetycznych, jeszcze dziwniejszych treningów, ale w mediach pozostaje "dobrym wujkiem". W ostatnich dniach szkoleniowiec Manchesteru City postanowił bronić prywatności piłkarzy. I wyszło dość dziwacznie. Bo oto jego podopieczni dowiedzieli się, że jak chcą pić i uprawiać seks bez opamiętania, to on problemu nie widzi. - Robią tak nawet najlepsi na świecie - stwierdził.

Guardiola zaczął od obrony Wayne'a Rooneya, złapanego na misji kosmicznej podczas zgrupowania kadry narodowej. Kapitan kadry odfrunął po spożyciu sporej ilości alkoholu, dał się złapać dziennikarzom, ale Guardiola postanowił wziąć Anglika w obronę. - Ja też piłem podczas kariery - stwierdził były trener Bayernu Monachium. A już po kilku dniach odniósł się do kolejnej wypowiedzi, tym razem pod swoim adresem. Samir Nasri oznajmił dziennikarzom, że szkoleniowcowi z Hiszpanii zdarza się kontrolować nawet... częstotliwość uprawiania seksu przez jego podopiecznych. Otóż pozwala na intymne spotkania, ale tylko do północy. Później należy się położyć spać: - Dzięki temu zminimalizowali ryzyko odnoszenia kontuzji mięśniowych. Tak robią ponoć i Lionel Messi, i Robert Lewandowski. I stąd ich wielkość. Odpowiedź? Medialny Guardiola to największy luzak świata. - Im więcej seksu uprawiasz, tym lepiej grasz - rzucił.

Niestety, nie zdradził, czy robił tak samo gdy był młody. Ale wiemy, że akurat Pepa stać było na wiele. We Włoszech zdyskwalifikowano go nawet za branie dopingu. I pozostaje tylko wierzyć, że akurat te środki zalecił swoim piłkarzem stanowczo odstawić na półkę.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: