SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Piękny gest! Henrich Mychitarian podzielił się nagrodą z chłopcem chorym na raka

Piękny gest! Henrich Mychitarian podzielił się nagrodą z chłopcem chorym na raka

13.01.2017, godz. 20:05
Henrich Mychitarian
Henrich Mychitarian foto: EAST NEWS

Henrich Mychitarian w grudniu zdobył niesamowitą bramkę "skorpionem". Za to trafienie otrzymał nagrodę za gola miesiąca w Premier League. Piłkarz Manchesteru United pięknie się zachował i statuetką podzielił się z 5-letnim chłopcem chorym na raka, który jest wielkim fanem Sunderlandu.

Bradley Lowery ma pięć lat i choruje na rzadką odmianę raka. Lekarze twierdzą, że choroba jest nieuleczalna, ale chłopiec i jego rodzina się nie poddają. Założyli fundację "Bradley Lowery's Fight", dzięki której zbierają niezbędne pieniądze na leczenie. Chłopczyk jest fanem Sunderlandu. Klub również robi co tylko może, aby mu pomóc. Oprócz przeznaczania środków zrobił z niego członka zespołu. Bradley wyprowadza "Czarne Koty" na murawę, a także... strzela dla nich gole.

W trakcie rozgrzewki przed meczem z Chelsea pięciolatek w ramach zabawy zdobył bramkę z rzutu karnego. Henrich Mychitarian właśnie za to trafienie podzielił się z chłopcem nagrodą za gola miesiąca Premier League. Na Twitterze życzył mu zdrowia i pogratulował pięknego trafienia. Uradowany Bradley podziękował piłkarzowi United za piękny gest. W ramach rewanżu życzył Ormianinowi udanego sezonu.

Zamieszczamy jeszcze trafienie "skorpionem" Mychitariana, za które został wyróżniony. Zrobił to genialnie!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: