SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Piłkarz Arsenalu dostał łokciem i zupełnie odpłynął. "Nawet nie znał wyniku"

Piłkarz Arsenalu dostał łokciem i zupełnie odpłynął. "Nawet nie znał wyniku"

05.02.2017, godz. 20:30
Bellerin w szoku po zderzeniu
Bellerin w szoku po zderzeniu foto: EAST NEWS

Hector Bellerin z Arsenalu zaliczył przykry występ przeciwko Chelsea na Stamford Bridge. Szybko musiał opuścić boisko, gdyż przy pierwszej bramce, która nie powinna zostać uznana, dostał potężny cios łokciem w twarz. Tuż po tym ataku obrońca wyglądał strasznie! Nic dziwnego, że nie miał pojęcia, co się dzieje.

Chelsea już w 13, minucie hitowego starcia a Arsenalem wyszła na prowadzenie, ale w tej sytuacji kompletnie zawalił sędzia. Uznał bramkę gospodarzy, a powinien pokazać żółtą, jeśli nie czerwoną kartkę strzelcowi gola. Marcos Alonso z dużym impetem wpadł w Bellerina i choć wbił piłkę do siatki, to wcześniej brutalny sposób potraktował Hiszpana. Tak mocno uderzył go łokciem, że ten kompletnie odpłynął! Widać to jak na dłoni na poniższym filmie.

Trener Arsenalu Arsene Wenger nie chciał ryzykować i natychmiast zdjął z boiska swojego podopiecznego. Co mówił o stanie zdrowia Bellerina na konferencji pomeczowej? - Był kompletnie nieprzytomny. Nie wiedział nawet, jaki jest wynik spotkania. Decyzję o zmianie podjąłem błyskawicznie, ale nie było innego wyjścia. Chodziło o głowę - powiedział Wenger dodając, że takie urazy trzeba traktować bardzo poważnie i sędziowie nie mogą ich ignorować.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: