SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Piłkarz Liverpoolu na bakier z prawem. Wszystko przez jego własny filmik

Piłkarz Liverpoolu na bakier z prawem. Wszystko przez jego własny filmik

03.10.2016, godz. 13:23
Dejan Lovren, Liverpool
foto: EAST NEWS

Dejan Lovren jest jednym z najbardziej cenionych piłkarzy Liverpoolu przez kibiców. Chorwat wielokrotnie udowadniał, że bardzo zżył się z klubem z Anfield i niedawno po raz kolejny to potwierdził. W sieci zamieszczono filmik, na którym wraz z dwoma kolegami z zespołu śpiewa hymn "The Reds". Nie wiedział, że przez to może mieć problemy z prawem.

Dejan Lovren podróżował na trening z Marko Grujicem i Lazarem Markoviciem. Cała trójka wpadła na pomysł, żeby zaśpiewać hymn Liverpoolu "You'll never walk alone". Recital został nagrany i zamieszczony w sieci na oficjalnych kanałach social media klubu. Okazało się, że sympatyczne wideo może mieć poważne konsekwencje dla piłkarzy. Policja przyjrzała się bowiem nagraniu dokładnie i zamierza ukarać Lovrena za korzystanie z telefonu podczas jazdy oraz puszczanie kierownicy.

Grzywna nie ominie także Markovicia, który siedząc na tylnej kanapie nie zapiął pasów bezpieczeństwa. Funkcjonariusze byli bardzo zażenowani zachowaniem zawodników "The Reds". - To rozczarowujące, że widzimy kogoś, kto ma być wzorem do naśladowania podczas jazdy w tak nieodpowiedzialny sposób - powiedział jeden z nich.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: